KONST / Litografier / Färglitografi 11898239
nr 1189 8239
Maria Heleander
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 231/250. Motivet: 32x40 cm
Maria Heleander, svensk målare och grafiker född i Örebro 1942.
måndag 11 juni 2018
kl 18:15:22
Maria Heleander
Läs mer om Maria Heleander